We Dream, Develop, Realise, Test, Produce and Deliver

GRUP ŞİRKETLERİ

 • FOMPAK

  PLASTICS, TRIM COMPONENTS, PU FOAM

  1996 Yılında kurulan Fompak, araç içi plastik trim komponentler, PU sünger döküm ve Blok Sünger üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. Dört farklı üretim tesisi mevcuttur. Fompak Plastik Üretim Tesisi, 2000 yılında kurulmuştur. Bu tesiste, Kapı Panelleri, Tamponlar ve Dış Trim Parçaları üretilir. 60'tan 2700 tona kadar olan presleri, teknolojisi ve kapasitesi ile günümüz otomotiv dünyasının en yüksek standartlarına ulaşmıştır. Fompak Torpido Üretim Tesisi 2008 yılında kurulmuştur. Türkiye'de lider PU Sünger üreticisi olarak tanınan Fompak, otomotiv endüstrisine koltuk, başlık, kolçak süngerleri ve kumaş laminasyonu için blok sünger üretimi ile hizmet vermektedir.

  http://www.fompak.com.tr
 • MARTUR

  SEAT SYSTEMS, STRUCTURE, TEXTILE

  1983 yılında kalıp sünger üretimi amacı ile kurulmuş olan Martur, bugün otomotiv sektörü için koltuk üretiminde dünya çapında ve lider tedarikçi konumundadır. Bursa'da iki fabrikada, 1450'den fazla çalışanı ile Martur, Kütahya Organize Sanayi Bölgesi'nde yeni yatırımlar yapmaktadır. Firmamız, binek araçlar, hafif ticari araçlar ve otobüsler için koltuk tasarım ve üretimi yapmaktadır. Ayrıca, otomotiv sektörü için kumaş ve koltuk iskeletleri tasarım ve üretimi mevcuttur. Ulusal ve uluslararası tanınmış OEM'lere hizmet vermektedir.

  Web sitesi için tıklayın.

  http://www.martur.com.tr/
 • OTEKS

  SCRIM

  1997'de kurulmuş olan Oteks, yıllık 1000 ton üretim kapasitesi ile yerli ve yabancı müşterilerine hizmet vermektedir. Muhtelif teknolojiler kullanarak laminasyon astarı üretmektedir.

  Web sitesi için tıklayın.

  http://www.oteksotomotiv.com.tr/